Nemocnice připravuje na květen další konferenci

Nemocnice mění firemní kulturu

Kyjov, 28. března 2024 – Roční projekt na zlepšení firemní kultury s názvem Profesionální tým v Nemocnici Kyjov se úspěšně chýlí ke konci. Cílem projektu je zlepšit firemní kulturu nemocnice, najít cesty, jak vylepšit komunikaci, vztahy a spolupráci mezi zaměstnanci i jednotlivými odděleními.

„Za uplynulé období se mnoho témat otevřelo a zaměstnanci velmi otevřeně přistoupili ke všem aktivitám projektu. Věřím, že inspirativní nápady samotných zaměstnanců mají sílu tým nemocnice významně posunout ke společnému cíli,“ míní členka expertního týmu projektu Ing. Aranka Medková Pekárková.
Projekt bude zakončen konferencí Lidské zdroje a firemní kultura ve zdravotnictví.

„Podělíme se zde o zkušenosti, které jsme v průběhu projektu nasbírali, a o dobrou praxi několika našich zaměstnanců z různých částí nemocnice. Věříme, že obsah konference bude přínosný nejen pro zaměstnance ve zdravotnictví, ale také pro odborníky z HR i jiných sektorů,“ uzavřela Medková Pekárková.

„Mnoho našich zaměstnanců a manažerů, kteří na projektu participovali, se už stalo ambasadory změn, které naši kulturu posouvají k vyšší profesionalitě a angažovanosti. Věřím, že se na konferenci rádi podělí o své zkušenosti,“ doplnil ředitel Nemocnice Kyjov MUDr. Jiří Vyhnal.

Konference se uskuteční dne 28. května 2024 od 10.00 do 14.00 hodin v divadelním sále Městského kulturního střediska v Kyjově.

Přihlásit se můžete na konference.projekt@nemkyj.cz. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.
Více informací zde.

Projektové informace:
Marie Strmisková
projektový asistent, Profesionální tým v Nemocnici Kyjov
email: strmiskova.marie@nemkyj.cz

Pro další informace a dotazy:
Veronika Hollerová, tisková mluvčí
hollerova.veronika@nemkyj.cz